Jesteśmy po to, by nasza wiedza ekspercka mogła wspierać Państwa w znalezieniu najlepszych rozwiązań.

Przedstawiamy kilka porad, które będą przydatne w przypadku pojawienia się zaległych zobowiązań finansowych:

  1. 1.Jeśli dostaniesz od nas pismo oznacza to, że naszym Klientem jest Twój wierzyciel. Dokładnie zapoznaj się z treścią pisma. Pamiętaj o zachowaniu spokoju, dług to problem, który może spotkać każdego.
  2. 2.Skontaktuj się z nami – w piśmie znajdziesz szczegóły dotyczące kontaktu. Zadzwoń do nas jak najszybciej, wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązanie, np. rozłożenie zobowiązania na dogodne dla Ciebie raty.
  3. 3.Regularnie spłacaj raty i nie przerywaj z nami współpracy – tylko w ten sposób możesz szybko zakończyć sprawę bez konieczności wstępowania na drogę sądową. Pamiętaj, że proponowane przez nas rozwiązania służą m.in. polubownemu rozpatrzeniu sprawy i ułatwieniu Ci spłaty zobowiązań.

© 2017 Winkor Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin

Wykonanie: Inspect ™

Winkor sp z o.o. z siedziba w Warszawie, ul. Gagarina 26 lok. U6A, 02-670. Wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000542154, REGON 360882343, NIP 5213690126.