Jesteśmy po to, by nasza wiedza ekspercka i doświadczenie mogły wspierać Państwa w znalezieniu najskuteczniejszych metod odzyskania należności od dłużnika. W pierwszej kolejności stawiamy na przedsądowe postępowanie mające na celu nakłonienie dłużnika do spłaty długu w sposób dogodny dla obu stron. Windykacja polubowna obejmuje takie czynności jak nawiązanie kontaktu z osobą zadłużoną – zarówno drogą telefoniczną, mailową, jak i listowną oraz wypracowanie realnego harmonogramu spłat. Pozwoli to uniknąć dalszego naliczania odsetek, a także skierowania sprawy na drogę sądową.

Przedstawiamy kilka porad, które będą przydatne w przypadku pojawienia się zaległych zobowiązań finansowych:

  1. 1. Jeśli dostaniesz od nas pismo, oznacza to, że naszym klientem jest Twój wierzyciel. Dokładnie zapoznaj się z treścią pisma. Pamiętaj o zachowaniu spokoju – dług to problem, który może spotkać każdego. Ważne jest jednak, by nie unikać odpowiedzialności – windykacja polubowna pomoże uniknąć dalszych problemów, z jakimi wiązałoby się skierowanie sprawy na drogę sądową.
  2. 2. Skontaktuj się z nami – w piśmie znajdziesz szczegóły dotyczące kontaktu. Zadzwoń do nas jak najszybciej, w ramach windykacji polubownej wspólnie ustalimy najlepsze rozwiązanie, np. rozłożenie zobowiązania na dogodne dla Ciebie raty. Postaramy się wypracować rozwiązanie, które będzie korzystne zarówno dla wierzyciela, jak i dłużnika.
  3. 3. Regularnie spłacaj raty i nie przerywaj z nami współpracy – tylko w ten sposób możesz szybko zakończyć sprawę bez konieczności wstępowania na drogę sądową. Pamiętaj, że proponowane przez nas rozwiązania służą m.in. polubownemu rozpatrzeniu sprawy i ułatwieniu Ci spłaty zobowiązań. Windykacja polubowna to najłagodniejszy i najkorzystniejszy dla Ciebie sposób na spłatę wierzyciela!

© 2017 Winkor Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin

Wykonanie: Inspect ™

Winkor sp z o.o. z siedziba w Warszawie, ul. Gagarina 26 lok. U6A, 02-670. Wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000542154, REGON 360882343, NIP 5213690126.